Afrika \ Tanzania
Net als Kenia staat Tanzania bekend om zijn natuurschoon: er zijn vele parken en reservaten waar je wilde dieren in hun natuurlijke omgeving kunt bekijken. Tanzania is ook twee landen in één, want het vasteland en Zanzibar vormen samen een federatieve republiek. Zanzibar is een islamitisch eiland, en vormde tot de zestiger jaren van de vorige eeuw een sultunaat dat vroeger behoorde tot Oman. De Arabische invloed doet zich hier, maar ook aan de kust van het vasteland, gelden.
Nog minder ontdekt door het toerisme dan Kenia, kun je als vrijwilliger van dichtbij kennis maken met een kleurrijke samenleving. De ervaring die je opdoet in dit mooie land zal je een leven lang bijblijven!
Landinformatie:
Officiële naam: United Republic of Tanzania
Staatsvorm: federatieve republiek
Hoofdstad: Dar Es Salaam
Inwonertal: 37,5 miljoen
Taal: Engels, Swahili, Arabisch (Zanzibar)
Godsdienst: animisme, Christendom, Islam (Zanzibar)
Meer info over Tanzania hier.
Programma informatie:
Programma: Wereldwerk Extra
Lengte: 2 tot en met 6 maanden
Voorwaarden: vanaf 18 jaar, basiskennis Engelse taal vereist
Vertrek: iedere maand in de eerste twee weken, er zijn vastgestelde aankomstdata
Details: Er zijn diverse projecten op sociaal gebied, voorlichting en onderwijs beschikbaar. Verder kun je aan de slag op verscheidene ecologische projecten, in de IT en op sportief gebied als vrijwilliger werkzaam zijn.

Duur: 2 maanden, 3 maanden, 4 maanden, 5 maanden, 6 maanden
Beschikbare programma's: Wereldwerk Xtra













